Dětský tábor 2015 - INVAZE

V termínu 2.-9.8.2015 jsem se podíleli na přípravě letního dětského tábora ve areálu Tábora Černý potok. Duch tábora se nesl ve znamení INVAZE, kdy do běžného života naší civilizace pronikají neznámé bytosti zvané "Stíny", které svými nadpřirozenými schopnostmi snaží podrobit lidstvo. Lidé mají jen 2 možnosti. Zklopit uši a ztratit svou svobodu a nebo se nezaleknout, spojit své síly a začít bojovat.

Účastníci naší akce se rozhodli pro možnost druhou, a proto si trénovali všechny možné dovednosti pro boj se "Stíny" od luštění šifer, přes přespání v nouzovém příbytku v lese až po ovládání zbraní (lukostřelba, vzduchovky). Jakmile byli připraveni tak v závěrečném souboji "Stíny" porazili v krutém boji a pomocí pyrotechnických efektů zničili jejich základny.

Týdení akce se účastnilo celkem 97 dětí ve věku 13-16 let. Pro všechny byl připraven celopobytový program, který probíhal od rána do večera. Účastníci si vyzkoušeli letním parnu hry v přírodě, sportovní programy, výtvarné aktivity, tajemný noční program v nedalekém městečku, zchladili se na místním koupališti či v osvěžující vodě místních lomů. Celý program byl zakončen diskotékou a parádním ohňostrojem z dílny našeho partnera - společnosti MC PYRO.Příběhy z dalších akcí:

  • Svatba Renaty Langmannové a Ondřeje Novotného (Zaječí, 18.7.2015)
  • Letní instruktorská škola (Velká Kraš, 17.7.2015)
  • Školní výlety 2015 (Olomouc, 30.6.2015)
  • Více příběhů