Reference

Naši největší klienti:

Co o naši práci říkají naši klienti:

Na váš mail reaguji s velikou pochvalou za dokonalý program, který jsme si všichni pedagogové i žáci velice užili. Za sebe stále říkám všem, že za svých více než třicet let práce ve školství to byla první ŠvP, kdy jsem se vrátila domů, jako z ozdravného pobytu. Nebyla jsem unavená a ještě jsem přijela inspirovaná úžasnými lektory. Obdivovala jsem lektorku Lucku, která naprosto profesionálně zvládala okamžiky některých pubertálních výbojů, bez přerušení svých plánů. Lektora Pavla a jeho důvěru v kluky, že ty domečky postavili s pomocí nástrojů. Téměř maminkovská péče zdravotnice Martiny, také zdravotník Kuba byli supr. Moc bych si přála ještě někdy na takový pobyt být vyslána.
Alena Dorotíková (vychovatelka)

Účastníci našeho teambuildingu nebyli úplně typičtí pro podobné akce - jednalo se o pracovníky vysokých škol či výzkumných institucí. Mnozí z nich byli na podobné akci poprvé a byli trochu nervózní. Především zásluhou zkušených lektorů se vše povedlo. Aktivity byly naprosto odpovídající zaměření a očekávání účastníků - nic nebylo přehnané, současně se všichni velmi intenzivně zapojili, což je u často introvertních vědeckých pracovníků neobvyklé. Zazněla jediná zásadní stížnost - setkání bylo moc krátké, protože trvalo pouze 2 necelé dny.
Dr. Mgr. Aleš Vlk, alevia s.r.o. (www.alevia.cz)

Firmu Janta jsme měli opakovaně pozvanou na adaptační kurz pro žáky ZŠ Rohatec. Jednání se zástupci bylo vždy velmi seriozní. Po předchozí domluvě připravili instruktoři program zaměřený především na problematické oblasti v jednotlivých třídních kolektivech. Celkově vedli děti k lepšímu vzájemnému poznání, komunikaci a spolupráci, na druhou stranu i žáci měli k instruktorům důvěru a otevřeně s nimi diskutovali. Tuto firmu mohu doporučit i z toho hlediska, že umožnila také nám učitelům nahlédnout do tajů outdoorových aktivit a pomohla nám na další cestě realizace adaptačních pobytů pro žáky.
Mgr. Miroslava Veselská, ZŠ Rohatec (www.zsrohatec.cz)

Se společností Janta s.r.o. a převážně pak s jejími službami které nám poskytla, jsme byli nadmíru spokojení. Janta v čele s jednatelem Ondřejem Svačkem vždy nabídla pomocnou ruku v krizových řešení našich eventových akcí. Obvzláště si pak ceníme rychlosti a akčnosti jejich služeb ať se jedná o konkrétní službu, atrakci či personání zajištění. Děkujeme.
Mgr. David Prycl, Royal Party Servis spol. s r.o. (www.royalevent.cz)

S firmou JANTA spolupracujeme na seznamovacích kurzech od jejího vzniku. Máme v ni důvěru a to nejen proto, že vzešla jako podnikatelský záměr našeho absolventa. Zkušenosti s kurzy za dlouhé roky přinesly know-how, na jehož konci jsou spokojení žáci 1.ročníků i škola.
Ing. Stanislav Melichar, Vyšší odborná a Střední průmyslová školy, Šumperk (www.vsps-su.cz)


Další reference Vám mohou poskytnout:

Univerzita Palackého v Olomouci (www.upol.cz)
Výstaviště FLORA Olomouc, a.s. (www.fłora-ol.cz)
KOFROŇ PRODUCTION & ADVERTISING s.r.o.(www.kpa.cz)
Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo (www.creditas.cz)
Royal party servis s.r.o. (www.royalevent.cz)
Benchmark s.r.o. (www.benchmark-prague.com)
Arkadia s.r.o. (www.arkadia.cz)
Yale, s.r.o. (www.yale.cz)
Sandvik, s.r.o. (Www.sandvik.cz)
VOŠ a SPŠ Šumperk (www.vsps-su.cz)
Hotel Centro, a.s. (www.centro.cz)
Město Kostelec nad Orlicí (www.kostelecno.cz)
ALCI s.r.o. (www.alci.cz)
Centrum dopravního výzkumu, v.v.i. (www.cdv.cz)
Auto Kubíček, s.r.o. (www.autokubicek.cz)
Auxilia team, s.r.o. (www.auxiliateam.cz)
ITC Travel & Conference (www.itctravel.cz)
A mnoho dalších