Hlavní strana >  Akce > Přehled neuzavřených akcí

#ID Název akce Název klienta Místo konání Termín Šéf akce Akce
#304Příměstské tábory - paušální nákladyinterní akce31.01.2024 - 31.01.2024 Jste přihlášen/a
#2712. jarní školící víkendovka..Spálovský mlýn19.04.2024 - 21.04.2024Jančíková KateřinaPřihlásit se
#273Škola v přírodě (Hledači pokladů, 1. stupeň)Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizaceJanoušov, Penzion Horizont22.04.2024 - 26.04.2024Květoň DavidPřihlásit se
#275Školka v přírodě (obecný program, předškoláci)Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace, 741 01, Nový JičínSpálovský mlýn24.04.2024 - 26.04.2024Jančíková KateřinaPřihlásit se
#318Jednodenní program pro děti prvního stupně (1. a 3. třída)PORG - gymnázium a základní školaSpálovský mlýn30.04.2024 - 30.04.2024 Přihlásit se
#274Škola v přírodě (Stroj času, 4. třída)Základní škola T.G. Masaryka, Uherské Hradiště – Mařatice, 1. máje 55, příspěvková organizaceSpálovský mlýn13.05.2024 - 17.05.2024 Přihlásit se
#276Škola v přírodě (téma Indiánské dobrodružství, 2. stupeň)Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizaceSpálovský mlýn13.05.2024 - 17.05.2024 Přihlásit se
#277Škola v přírodě (Hledači pokladů, 3. a 4. třída)Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizaceChata Alenka13.05.2024 - 17.05.2024 Přihlásit se
#280Škola v přírodě (Indiánské dobrodružství, 1. stupeň)Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, p.o.Spálovský mlýn20.05.2024 - 24.05.2024 Přihlásit se
#281Škola v přírodě (Dračí říše, 1. stupeň)Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizaceSpálovský mlýn27.05.2024 - 31.05.2024 Přihlásit se
#283Pobyt s programem pro děti s mentální retardací (obecný program)Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizaceSpálovský mlýn27.05.2024 - 29.05.2024 Přihlásit se
#284Škola v přírodě (Hledači pokladů, 3. třída)Základní a Mateřská škola Olomouc, Gorkého 39, příspěvková organizaceSpálovský mlýn27.05.2024 - 29.05.2024 Přihlásit se
#319Školní výlet 7. třída Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, příspěvková organizace, Raisova 1Spálovský mlýn30.05.2024 - 31.05.2024 Přihlásit se
#285Škola v přírodě (Hledači pokladů, 1. stupeň)Základní škola a Mateřská škola Březová, okres Opava, příspěvková organizaceSpálovský mlýn03.06.2024 - 07.06.2024 Přihlásit se
#287Škola v přírodě (téma ???, 1. stupeň)Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizaceChata Erlina, Hynčice pod Sušinou03.06.2024 - 07.06.2024 Přihlásit se
#321Školní výletZákladní škola Vsetín, Sychrov 97, příspěvková organizaceSpálovský mlýn03.06.2024 - 04.06.2024 Přihlásit se
#286Pobyt s programem (obecný program, střední škola)Střední škola společného stravování Ostrava – Hrabůvka, příspěvková organizaceSpálovský mlýn04.06.2024 - 05.06.2024 Přihlásit se
#322???..Spálovský mlýn05.06.2024 - 06.06.2024 Přihlásit se
#288Škola v přírodě (Indiánské dobrodružství, 1. stupeň)Základní škola a mateřská škola Ostrava - Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizaceSpálovský mlýn10.06.2024 - 14.06.2024 Přihlásit se
#290Odpolední program - aktivity + paintballZákladní škola T. G. Masaryka Opava, Riegrova 13, příspěvková organizaceSpálovský mlýn12.06.2024 - 12.06.2024 Přihlásit se
#320Paintball Gymnázium Jakuba ŠkodySpálovský mlýn12.06.2024 - 12.06.2024 Přihlásit se
#291Škola v přírodě (Indiánské dobrodružství, 2. třída)Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizaceSpálovský mlýn17.06.2024 - 21.06.2024 Přihlásit se
#293Škola v přírodě (Hledači pokladů, 1. stupeň)Základní škola a Mateřská škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizaceSpálovský mlýn17.06.2024 - 20.06.2024 Přihlásit se
#294Škola v přírodě (Indiánské dobrodružství, 1. stupeň)Základní škola a Mateřská škola Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizaceSpálovský mlýn17.06.2024 - 20.06.2024 Přihlásit se
#295Škola v přírodě (Dračí říše, 1. stupeň + předškoláci)Základní škola a Mateřská škola Charváty, příspěvková organizaceSpálovský mlýn23.06.2024 - 27.06.2024 Přihlásit se
#300Letní tábor 12-16 let - Hvězdní strážciinterní akceSpálovský mlýn06.07.2024 - 13.07.2024Mitura MichałPřihlásit se
#301Letní tábor od 16 let - Instruktorská školainterní akceSpálovský mlýn06.07.2024 - 13.07.2024Vaculin JosefPřihlásit se
#313Letní příměstský tábor Olomouc (1. turnus)interní akceSokolovna, Rooseveltova 3408.07.2024 - 12.07.2024 Přihlásit se
#298Letní tábor 9-12 let - Pirátské dobrodružstvíinterní akceSpálovský mlýn13.07.2024 - 20.07.2024Tvarůžková MagdalénaPřihlásit se
#312Letní příměstský tábor Olomouc (2. turnus)interní akceSokolovna, Rooseveltova 3415.07.2024 - 19.07.2024 Odhlásit se
#314Letní příměstský tábor Nový Jičín (1. turnus)interní akceGymnázium Nový Jičín15.07.2024 - 19.07.2024 Odhlásit se
#315Letní příměstský tábor Nový Jičín (2. turnus)interní akceGymnázium Nový Jičín22.07.2024 - 26.07.2024 Přihlásit se
#297Letní tábor 6-9 let - Po stopách drakainterní akceSpálovský mlýn27.07.2024 - 03.08.2024Svačková KateřinaPřihlásit se
#310Letní příměstský tábor Ostrava (1. turnus)interní akceAviatiků 462, Ostrava29.07.2024 - 02.08.2024 Přihlásit se
#311Letní příměstský tábor Olomouc (3. turnus)interní akceSokolovna, Rooseveltova 3429.07.2024 - 02.08.2024 Odhlásit se
#305Letní příměstský tábor Šumperk (1. turnus)interní akce5. ZŠ Šumperk05.08.2024 - 09.08.2024 Přihlásit se
#307Letní příměstský tábor Hranice (1. turnus)interní akceZŠ Struhlovsko Hranice05.08.2024 - 09.08.2024 Odhlásit se
#309Letní příměstský tábor Ostrava (2. turnus)interní akceAviatiků 462, Ostrava05.08.2024 - 09.08.2024 Odhlásit se
#303Letní tábor sportovní tábor pro rodiny s dětmiinterní akceSpálovský mlýn10.08.2024 - 17.08.2024 Přihlásit se
#306Letní příměstský tábor Šumperk (2. turnus)interní akce5. ZŠ Šumperk12.08.2024 - 16.08.2024 Odhlásit se
#308Letní příměstský tábor Hranice (2. turnus)interní akceZŠ Struhlovsko Hranice12.08.2024 - 16.08.2024 Odhlásit se
#316Adaptační kurzy GO!Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 102.09.2024 - 06.09.2024 Přihlásit se