Školní výlety

Zaujmout atraktivním školním výletem svou třídu je rok od roku náročnější, proto se řada třídních učitelů obrací na profesionální společnosti, které nabízí atraktivní program.

Naše nabídka školních výletů je vhodná pro žáky a studenty všech věkových kategorií. Od těch nejmenších (děti od 6 let) až po maturanty.

Ukázka základních programových balíčků:

Adrenalin
:

Skladba tohoto balíčku je ve většině případů inspirována obsahem nějakého filmu (Útěk z Alcatrazu atp.). Jedná se o komplexní program, při kterém účastníci zažijí spousty netradičních adrenalinových zážitků. Jeho součástí jsou například nízké a vysoké lanové aktivity, střelba z luku, vzduchovky atd.

TOP Adrenalin:


Jde o podobný balíček jako Adrenalin, v tomto případě je však rozšířen o paintball.

Junior
:

Program bývá sestaven z aktivit vhodných pro nejmladší účastníky. Důraz je kladen zejména na tvořivost (keramika, malování na sklo, hedvábí, netradiční výtvarné metody atp.).

Uvedené balíčky nejsou napevno sestavené. Všechny si můžete upravit a naplnit aktivitami podle svých představ a aktuálních možností.

Společnost JANTA s.r.o. se snaží prosadit do škol obsahově odlišné typy výletů než ty, na které jsou žáci a učitelé většinou zvyklí.

Výlety připravujeme tak, aby měly i jiný smysl, než pouze na čas opustit školní budovu a někam se podívat. Proto využíváme i u školních výletů principů zážitkové pedagogiky a díky tomu dochází k upevnění vztahů mezi žáky ve třídě. Účastníci jsou také stavěni do rolí, se kterými se setkávají v běžném životě a získávají tak důležité zkušenosti. Samozřejmě je program sestaven tak, že žáci nejsou ochuzeni ani o atraktivní aktivity.

Cena: dle dohody

Mám zájem o tuto školní akci

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

E-mail:
Telefon: