Adaptační kurzy

Adaptační kurz je velmi propracovaný pobyt, který kombinuje prvky dobrodružství a tzv. zážitkové pedagogiky. Hlavním cílem je rozvoj nově vznikajícího kolektivu a seznámení žáků či studentů mezi sebou a s třídním učitelem.

Prostředkem pro dosahování cílů bývají hry (seznamovací, společenské, večerní, zážitkové, psychologické) a zajímavé aktivity a programy (lanové aktivity, horolezectví, lukostřelba, workshop aj.). O sestavení a vedení programu se stará profesionální instruktorský tým, který namíchá správný "koktejl" aktivit a činností.

Společnost JANTA s.r.o. je leadrem v oblasti adaptačních kurzů na českém trhu. Instruktoři této společnosti připravují každoročně kurzy pro více než 500 žáků středních škol a jejich počet každoročně stoupá, což svědčí o jejich kvalitě.

Aby měly kurzy správný efekt je nutné je připravovat vždy na klíč pro konkrétní žáky konkrétní školy. Při sestavování programu je nutné brát ohled na zaměření střední školy či oboru, počet dívek a chapců ve třídě či zájem školy o zapojení starších žáků do jeho přípravy.

Samozřejmostí je dodržování nejpřísnějších bezpečnostních standardů a to jak po stránce fyzického, tak i psychického zdraví, proto kurzy, které pořádá společnost JANTA s.r.o., vedou vždy profesionální instruktoři.

Máte zájem o kurzy? Chcete se nezávazně informovat či máte dotaz ohledně adaptačního kurzu? Neváhejte nás oslovit, jsme Vám kdykoli k dispozici.

Cena: dle dohody

Mám zájem o tuto školní akci

Zanechte nám svůj e-mail nebo telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

E-mail:
Telefon: